MÖBLER / Bord / Matbord 9255144
*
nr 925 5144
Matbord
1950-tal, längd: 90+ 2x28, djup: 70, höjd: 75
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:57:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 11:19:20
1
300 kr
17/11 20:14:02
2
150 kr
17/11 20:14:02
1
200 kr (Budbetjänt)
17/11 20:14:13
2
250 kr
17/11 20:14:13
1
300 kr (Budbetjänt)
17/11 20:46:17
3
600 kr
17/11 20:52:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
-
4220 Matbord
Pelarfot, Laminat / metallfot, nutida, diameter: 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:20
-
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm. Djup: 107 cm, höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:09
-
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:36
-
4012 Slagbord
med lådor & skåp, laserat. Bredd: 32+ 2x57, djup: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:19
*
Matbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5144
Matbord
1950-tal, längd: 90+ 2x28, djup: 70, höjd: 75
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 11:19:20 | 1 | 300 kr |
17/11 20:14:02 | 2 | 150 kr |
17/11 20:14:02 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:14:13 | 2 | 250 kr |
17/11 20:14:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:46:17 | 3 | 600 kr |
17/11 20:52:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59 -
4220 Matbord
Pelarfot, Laminat / metallfot, nutida, diameter: 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:20 -
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm. Djup: 107 cm, höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:09
-
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:36 -
4012 Slagbord
med lådor & skåp, laserat. Bredd: 32+ 2x57, djup: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:19